Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #27441408 #16921 üzenetére

    Annyi lapot nyitsz magadnak,ha csak 1 accod van belogolva,amennyi tetszik,míg dead trigger 2-ztem,én is így csináltam,egyen a gém,egyen az aprók,egyen cset...nem kell mindig kilépegetni,a játék is támogatta,lapfülváltáskor autopause.Sőt sokszor az aprókat is csak úgy válogatom ki,hogy jobbkatt,megnyitás új lapon,ami érdekelhet,átfutom a csoportot/épp ha keresek valamit,a relevánsabb találatokat,és a végén megnézem jobban,nem egy lapon kattingatok előre-vissza...
    Főleg azóta,hogy olyan remek a fész,hogy frissít,és megváltozik minden back-ra a lap,upolják az aprókat...
    Bár mostmár nem is játszom fészen,nomeg gonoszul ott virít a cseten,hogy épp játszom,és nem esik jól,ha ismerősök jönnek azzal,miért nem vagyok képes AZONNAL válaszolni,dedós játék :DDD .A modern világ...én még tudtam,milyen volt levelezni,és minden interakció csak találkozással...
    Soknak persze amúgyse vágnám a képébe,hogy B+ ha a tököm vakarnám csak,akkorse érdekel a hülyeséged most/gúgli első találatot is én linkeljek neked he?' :DDD
    Más accon meg elvileg nem is lehet 1 böngészőben ketten lenni,mert ha valamelyik lapon átloginolsz,kiesel mindegyiken...
    Egyébként reális,nem kötelező több gépet tartani,és lehet olyan,hogy 2 böngiben 2 külömböző acc,mert pl.a gyerkőc gépezik,de te is csekkolnád a dolgaid.Játék az így pengeél...ott mindenképp kerülendő az 1 gépen 2 accról egyszerre játék,főleg olyan játékoknál,ahol ez főacc segítés,pl.másodacc szomszéd,akárki,avagy bármi előnyt hoz...Az szintén határeset,ha az ember fenntart egy smurfaccot csak játszani,játékokban résztvenni,stb...BÁR pl.a PH-n is tilos LENNE a multiacc,mégis csupa újonc bizniszel az apróban,mert ugye a nagy öregeknek van annyi eszük,hogy nem adják ki magukat IRL... :U félig érthető is.Mint ahogy a fészen se veri az ember nagydobra,hogy játszik,nyereményjátékokon indul,stb...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák