Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Kérdés:valaki nem tudja,hogy a FB a chat részben mi alapján választja szét az ismerősöket,aki online?Van ugye az alap lista,és alatta külön a "több ismerős" csoport.Namármost számomra fontos,aktív,közeli,stb.besorolású ismerősök vannak a lenti kategóriában,ahol pont nem látom,csak állandó legörgetéssel,mikor online,miközben fent olyanok vannak,akikkel még egy szót se váltottam,távolinak vannak jelölve,tulajdonképp csak "vannak".Még felvételi időben is sokkal korábbiak.Lehet ezt valahogy testre szabni?
    Elég gáz,hogy így nyitva kell tartanom chatablakokat,hogy fontos embereket lássak,mikor vannak épp fent.

    Másik: a falat hol lehet rendezni?Újabban megint megy a divat,hogy 1-2 napos posztokat dobál be,akár csoportoktól(amikre fel lennék iratkozva,ergo akkor kellett volna,amikor felkerülnek),nincs ismerős lájk,nincs alatta HSZ,stb...vagyis megint kavarodás van.Mobilon ki lehet választani a legfontosabbak helyett a legújabbak-at,de egy káosz,nem működik.Ezt asztalin lehet babrálni?Én csak annyit akarok,hogy időrendben és aktuálisan jelenjen meg minden.Az is vicc,hogy mobilon nem ír új dolgot,mégis egymás után pl.5x lehúzom,hát erre 5 külömböző post az első,de nézem,semmi plusz lájk,szintén bejön az 1-2 napos már nem is aktuális poszt is,mintha friss lenne.Ezzel lehet mitkezdeni?

    Másik fura jelenség:van egy ismerősöm,nem beszélünk csak ritkán,távoliként beosztva,le vagyok róla iratkozva,de mégis csipogós értesítés jön,ha ír egy-egy kommentet a közös csoportjainkban,hogy hozzászólt itt meg amott.Van erre valami megoldás,mi lehet?Dobni nem akarom az emberkét,de hiába van lelőve a csoport,ő maga,mégis jönnek az értesítések,és marhára bosszantó.Ötlet?
    :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák