Új hozzászólás Aktív témák

  • #67977536

    törölt tag

    Nem tudom,hogy jó topikba írok-e, de talán ez áll a legközelebb a problémámhoz, ami pedig az hogy:
    Törölhetetlen a facebook profilom.
    Bejelentkezek,majd szépen ellátogatok arra a linkre ahol törölni kell a profilomat
    Megerősítem a törlési szándékomat majd feljön egy kis ablak hogy írjam be a jelszavam és egy kódot(captcha)

    Beírom a jelszavamat, majd a kódot erre az az üzenet fogad,hogy "Hibás e-mail cím, vagy jelszó"

    Mi a retek? :F

    Először azthittem félreírtam a kódot.
    Leellenőriztem a kódot, pontosan beírtam,stimmel
    Mit kapok?"Hibás e-mail cím, vagy jelszó"

    Egyébként ha a kódot félreírom akkor azért külön beszól,szóval tényleg nem azt írtam félre, itt valami más baja van :(

    Mellesleg ez a captcha kód külön megér egy misét. Az összes captcha-s oldal közül talán ez használja a legrondábbakat, a fele összefolyik, a felolvasott szöveg pedig szintén érthetetlen :((

    Leellenőriztem a jelszavam is. Leírtam egy txt-be, copy paste el bejelentkeztem, majd paste el behelyeztem a megfelelő rublikába(tehát biztos nem írtam félre)
    A jutalmam "Hibás e-mail cím, vagy jelszó" lett. :(((

    Több mint 40x próbálkoztam de mindig beszól az e-mail cím vagy jelszó miatt.

    Egyfelől értelmezhetetlen hogy miért szól be az e-mail cím miatt,amikor nincs is olyan rublika amelybe beírhatnám.Nem hiszem el,hogy sablon szöveggel kell jelezni a hibát itt is.
    Másfelől, mind a captcha stimmel,mind a jelszó, ennyiszer még én se írhattam félre, mi a fene baja van akkor?

    Próbálkoztam az adblock kikapcsolásával, hátha az tilt le valami felugró folytatást, semmi.
    Próbálkoztam IE,Mozzilla,Chrome alatt, ugyanez.

    Emberek,én vagyok ekkora retek hogy nem tudom magam törölni, vagy ténlyeg ilyen tahó az oldal,és nem hagy? :W :W :W :W :W :W :W

    Remélem tudtok segíteni, előre is köszönet. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák