Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mackósajt

    senior tag

    válasz dnelb #3732 üzenetére

    1. Beszélj Bandellos pappal (Giral B). Ő elmagyarázza neked, hogy a Gyógyító Próbája kiválasztja azt, aki képes teljesen megérteni a fény általi megtisztulást és a gyógyítás hatalmát. Szintén beszél a próféciáról, hogy egy lány fog feltűnni Einhasad [?] hatalmával, és megtisztítja a világot. Nyomoznod kell a lány után, aki azt állítja, hogy beteljesíti a próféciát. [Figyelem, lehet, hogy ezt a mondatot teljesen félrefordítottam, nem ismerem az adott játékot. Én úgy értettem, hogy van egy lány, aki állítólag a prófécia beteljesítője, és neked ki kell nyomoznod, hogy tényleg így van e. De úgy is lehetne érteni, hogy meg kell keresned (az eddig még ismeretlen) lányt, aki beteljesíti a próféciát.]

    2. Beszélj Perrinnel. Ő Gludin Harbortól északra lévő domb/hegy tetején van, a háznál.
    3. Perrin hívja Tatomát. Őt öld meg, majd beszélj újra Perrinnel.
    4. Beszélj Allana-val. Ő a déli dombtetőn van, átellenben Perrin hegyével.
    5. Beszélj Gupu atyával. Ő Gludio-tól nyugatra van, egy fa házikó/kalyiba közelében (-28K, 121K). 100.000 adenát kér, utasítsd vissza.
    6.Beszélj Sorius mesterrel (Gludio A).
    7. Kövesd az ösvényt az ork barrakkoktól északra, amikor eléred a végét fuss délnek. Daurin Hammercrush az első Turek táborban van amibe belefutsz (-98K, 107K). Beszélj vele.
    8.Öld meg a két Leto gyíkember ügynököt, és a Leto gyíkember vezetőt és beszélj Daurinnal újra.
    9.Beszélj a titokzatos sötételfel a szertartások oltáránál. Ő hív 3 Leto gyíkembert orvgyilkost a megölésedre.
    10.Beszélj újra a titokzatos sötételfel nővel, amire idéz 3 Leto gyíekmebr orvlövészt.
    11. Beszélj véle mégegyszer, és öld meg Leto gyíekember nagyurat, és a két varázslót.
    [Nehéz tárgyalás. :DDD ]
    12. Beszélj Szent Krisztinával, délnyugatra az oltártól, a 3 vörös sátornál ˙(-54K, 86K)
    13. Beszélj Sorius mesterrel.
    14. Beszélj Bandellos pappal, hogy elnyerd a gyógyítók jelét.

Új hozzászólás Aktív témák