Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    válasz Hasaggymeg #25136 üzenetére

    A swine-t nem szeretik, mert németes (a cikkben végig pig-et használt a nejem, egyszerű, de ezt “szeretik”). A duration a kiegészítés időtartamát jelöli.
    A többit átadom neki megfontolásra. Ha nagyon nem tetszik az új bírálóknak, max belejavítanak/megkérik, hogy írjuk át. A cikket elfogadták publikálásra, 1-2 pontosítás miatt dobták vissza, pl a regarding szerintem is jobb a considering helyett. :)

    Btw urak, 8 éve megcsináltam a felső szóbelit az Origonál, az írásbeli éppen nem lett meg. Jött az egyetem, a munka, a nyelv nem kellett, én pedig 2x mentem neki tanárral az írasbeli felkészítőnek azóta, de az egyik felmondott a közepén (mást hirtelen nem találtam akkor olyan áron, amit ki is adnék a fejlesztésért. Akkor kezdtem az életet, nem fért bele az anyagiakba), köv. alkalommal pedig melóhelyet váltottam, és nem bírtam mellette tanulni.
    Ti mit javasoltok, ha magamban ülök neki, érdemre vezető lehet? A nyelvtannal már vannak gondjaim, a szókincset tudom fejleszteni. A BT-hez elég lenne egy jó angol, lenne ismerős, aki “betesz”, és B tervnek jó lenne az életben. Van esetleg egy kifejezetten ajánlott tankönyv/podcast amibe érdemes fektetni? Ti hogy lettetek “profik”? :)

Új hozzászólás Aktív témák