Új hozzászólás Aktív témák

  • Erunosta

    tag

    Sziasztok!

    Nekem egy őskövület Office csomagom van az Office 2003 angol. Nemrég újra kellet telepítenem az egész rendszerem (8 év után) egy durva összeomlás miatt. Windows 7 x64 Professional +Classic Shell.
    Az előző rendszeremen, ami szintén ugyanez volt máshogy működött az ablak bezárás funkció. Akkor ott, ha egy excel file-ra klikkeltem hogy megnyissam mind külön ablakban nyílt meg és mikor az egyiket bezártam a többi nyitva maradt, ezt így szerettem.
    Az újratelepített rendszeren szintén külön ablakban nyílnak meg, viszont most ha az egyiket bezárom az összes többit is bezárja ami borzasztóan zavaró.
    Extra infó hogy most a tálcán a gyorsnéző (vagy minek hívják mikor az egered, ha ráviszed kicsibe mutatja az ablakot) nem mutatja a tartalmakat, ha egynél több van megnyitva, ez szintén látható volt az előző rendszeremen.
    Segítsetek, mert már végignéztem mindent amit lehetett, de nem találom a megoldást. Azt se tudom, hogy ez most az Office beállítása vagy a Windows kezeli máshogy ezeket?

    A válaszokat előre is köszönöm.

    Eru

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák