Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    válasz eami #1661 üzenetére

    No, hát akkor:
    A SimplePay és Telenor Wallett alkalmazások, mint mobillal, NFC használatával kivitelezhető fizetési lehetőségeknek néztem utána.
    Ahol bankolok, nincs erre külön app. Persze MobilBanking App az van, de az más.
    SimplePay széleskörűbb felh. lehetőséget kínál, így telepítettem. Felvittem rá különböző klubkártyákat, és regisztráltam benne bankkártyákat is.

    1.) Klubkártyák: Azokat a kártyákat, amik csippel (SuperShop), vagy mágnescsíkkal (IKEA) vannak ellátva, mégis fel tudom vinni őket szám, vonalkód alapján, azokat miként tudom az app segítségével használni? Ez nem áll össze? Nincs szükség a mágnescsík lehúzására, vagy csip olvasásra, hanem elég a vonalkód, számkód?

    2.) Bankkártya: Regisztráció után levonta a 100 Ft hitelesítési díjat, de nem került visszatérítésre. Telefonos ügyfélszolg. alapján 1-3 nap ennek a visszatérítésnek az ideje. Ezt irreálisnak tartom. Mik a tapasztalatok?

    3.) NFC fizetés: Mint kiderült számomra is, ha nem regisztrálok a NEM OTP-s bankkártyámhoz Simple Kártyát, akkor nincs NFC fizetésre lehetőség.
    Ha regisztrálom, és használom, annak 30-70 Ft kényelmi/kezelési díja van. :Y
    Eszerint a beregisztrált bankkártya, Simple Kártya nélkül csak az alkalmazásban és a Simple-höz regelt "eladók" termékeit tudom megvásárolni, a kártyaadatok megadása nélkül. Ennél többet nem is tudok vele elérni?

    4.) 3.) pontban taglalt mód használatával, von le külön pénzt a Simple alkalmazás használatáért?

    5.) Regisztrált SZÉP kártya (kapcsolódva az 1. kérdéshez) miként használható a Simple app által? Mivel ez is mágnescsíkos, és mindig elkérik lehúzni, így nem áll össze a fejemben.

    Köszönettel várom a válaszokat. :)

Új hozzászólás Aktív témák