Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Alien83 #13500 üzenetére

    azt nem tudom hogy konzolról lett e portolva az 1-2, de ezekkel még foglalkoztak, nem lett leegyszerűsítve benne minden (fizika, grafika, engine, mozgás, animáció, fedezékrendszer, egérmozgás ami egy joystickal szemben érdemben sokkal több. szvsz a bugyuta joystickos kezelés felér egy tarkólövéssel, főleg fps játékban, meg ahol célozni is kell, nem pedig autoaimmal bohóckozni 4x4es crosshairrel :DDD nekem a látottak alapján tipikus konzoltömegjáték a 3. rész... főbb jellemzők miatt, ahogy leírtam, irányítás megvalósításával legfőképp... kb mint mikor az ember spagettit kanállal próbálja enni, aztán nem, vagy csak nehezen jön össze, aztán egy robot azért csak csak segít megenni a dolgot :C szummázva le vannak egyszerűsítve azok a dolgok amelyek Pc-n nem, vannak kivételek, az igényesség mércéjével akik ezekkel nem érik be, ez függ attól a csapattól is aki épp a játékot fejleszti..
    azok a fejlesztők akik eme 3. rész szintjét vallják azok gondolom azért csinálják meg így, csak ennyire a játékot mert úgy gondolhatják, ez elég ahhoz hogy valaki kontrollerrel + autoaimmal, vagy ha nem is autoaimmal akkor óriásira emelt hitboxal jó játékélményt produkáljon a kis tv játékán.. mert ennél több tényleg nem kell konzolon, nem fog strafelve ugrálni q3ban, sem plasma gunnal falat mászni, sem Event Horizon defrag movikban látottak alapján a játék fizikáján "flashdancelni" =).

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák