Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz TheNewDawn #127269 üzenetére

    Biztos van az az élethelyzet, amikor praktikusabb egy ilyen noti. Nyilván a csak azért, mert megtehetem nem érv, meg tény, hogy egy játékos noti többe kerül, mint egy ugyanolyan desktop gép, bár... notinál a kijelzőt is vedd hozzá, szóval nem olyan egyértelmű. Persze nyilvánvaló a rosszabb ár/érték aránya, ha sose emeled fel az asztalról, meg én se hiszek benne, hogy olyan vékony házban jól lehet ugyanazt a teljesítményt hűteni, amire más tágas kasztnit vesz. De a legnagyobb baja az erős notiknak, hogy ami erős CPU és VGA fronton, az RGB ledes gamer, pl. ASUS ROG, ami kinézetre még összelapátolt trágya is szerintem. De mert gamer, rögtön feláras, pedig szar fröccsöntött műanyag. Vagy workstation valami pro VGA-val, ami meg játékra nem egy főnyeremény azért.
    Én se vennék ilyen notit, ez egyértelmű, sőt jelenleg semmilyent, mivel megtehetem, hogy 24 colos monitor előtt netezzek fixen.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák