Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyb001

    senior tag

    válasz BoB #777 üzenetére

    Nem sokra :(

    Egy vidám hangulatú, zenéjű játék. Erősen fantasy világban játszódott. szokásos aranyat,fát,követ.. kellet gyűjteni.
    Voltak benne céhek, alkimisták, őket talán fejleszteni kellet hogy kutassák az aranykészítés módszerét.
    És volt egy pályarész aminek az a neve hogy farkasbarlang, ami tényleg egy barlang volt. :D
    Zelda szerű "gomba" fák voltak benne, de age of mythology szerű volt.
    Sajnos több nem rémlik belőle, csak az hogy heteket játszottam vele. És ez miatt buktam meg irodalomból félévkor.
    Nem hiszem hogy ennyiből rá lehet jönni.

    Ha lesz időm elkezdek videókat nézni. A menü zenéjére emlékszem.

    genndy
    A magyarosítások portálon az is fönt van ami alapból magyar volt? Azért is nem kerestem ott mert úgy gondolom hogy csak azokat rakják föl amit utólag magyarosítanak.

    [ Szerkesztve ]

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

  • marlie2000

    újonc

    válasz BoB #789 üzenetére

    Nem ez az sajnos. Abban volt valamilyen fapados fogadó és mikor megéheztek a parasztok otthagyták a munkát és beültek kajálni. Ha nem volt hely vártak a sorukra, mikor lakik jól valaki és adja át a helyét. Sőt a katonákhoz is hordták vállukra dobva a kolbászt, vagy kezükben egy cipóval a frontra az élelmet, mert különben éhen haltak, ha nem volt. :D Emlékszem a parasztokat nem lehetett irányítani és csak akkor kezdtek dolgozni egy favágó, bánya, vagy bármilyen élelmiszeri, és fegyvergyártó ipari épületben ha kész volt oda az út. Ami lehetett föld út, majd kő út, és ki tudott alakulni amolyan forgalmi dugó ha nem volt több sávos kőút, mert lassan tudták egymást kikerülni. :D S azt is meg kellett gondolni hogy egy bástyával inkább kevesebbet építsünk e, vagy szélesebb kőutat. :D Szóval nagy építkezések voltak benne, okosan kellett beosztani a helyet, és mikor állítsuk hadba az embereket és fegyverezzük fel őket.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz BoB #838 üzenetére

    Uuuu köszi! :R Egyik első autós játékom volt. :))

    @doc: Oksa, legközelebb jobban körbe írom, az a baj nem emlékeztem rá csak haloványan. Még annyit tudtam volna kibökni volt benne rendőrautó is. :D

    Köszi neked !

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Ideg

    aktív tag

    válasz BoB #966 üzenetére

    #967genndy és #966BoB

    Köszi nektek is, értékelem a próbálkozást, sajnos egyik sem ismerős ezek közül.

    Ennyi példa után már kezdek elbizonytalanodni, hogy ezekre az infokra is jól emlékszem-e vagy egyáltalán tényleg játszottam-e ezzel a játékkal. Lehet csak az én agyszüleményem, de rohadt idegesítő, hogy havonta vagy negyed évente bevillan, hogy basszus volt egy játék gyerek koromban amit tök élveztem és akkor így átfut az agyamon az a kicsi emlék a gameplayről amit le is írtam nektek. :DDD Hát jah. 10 év körül lehettem így simán lehet hogy tök hülyeségeket beszélek. Talán annyi infó még hogy DOS-om nem volt az tuti, hanem win 95 de inkább 98 lehetett szóval nemhiszem hogy DOS játékot toltam.

Új hozzászólás Aktív témák