Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Összességében a véleményem elég negatív a játékról. Sok mmo-t kipróbáltam és mindig előítéletek nélkül ülök neki játszani 1-1 új alkotással. Már kb. a játékkal töltött 1-1,5 óra alatt látom, hogy tetszene e annyira, hogy akár pénzt adnék érte. A TESO-ért egyértelműen nem adnék pénzt, f2p-ben biztos eltologatnám egy darabig, de fizetni nem lennék hajlandó érte. Lényegében a következők a problémák:
    - Elsőre, ha az ember nem tudná, hogy mivel játszik azt mondaná, hogy ez a skyrim. Csomó minden megegyezik.
    - Itt sem sikerült eldönteni, hogy külső vagy belső nézetes játékot akarnak...Belső nézetből elég érdekes egy mmo-t játszani. Külső nézet meg kb ugyan olyan rossz megvalósítású, mint a skyrimben
    - A harcrendszer szerintem ebben a formában nem való egy mmo-ba, hamár nem 1-2-3-4-ezni akartak, akkor az össze-vissza egér rángatás helyett lehetett volna olyasmi mint pl anno a Hellgate Londoban volt. Más kérdés, hogy így pvpzni is furcsa lehet
    - Található tárgyak listája kicsi, mindenki ugyan olyan cuccokban rohangál

    Igazából nem lehúzni akarom, csak egyszerűen ez a véleményem így bő másfél óra után. Sokat elmond, hogy már le is töröltem a gépemről, és nem is érzek késztetést, hogy dejó lenne újra játszani vele. Ellenben pl a swtor ki tudja mióta fent van a gépemen és majdem minden nap beloggolok valamiért.

Új hozzászólás Aktív témák