Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Hát szerintem meg az oblivion egyik legidiótább dolga az hogy a hőssel együtt lép szintet mindenki.

    Egy csontváz mégis hogy fejlődik? A patkányok is szintet lépnek? Egy 30-ik szintű patkány mivel intéz el egy macskát? Pusztító sugárral? Nem hinném. Gondolom a macsek is már 30-ik szintű.
    A karakterünk folyamatosan küzd, küldetéseket teljesít ezért fejlődik. Az a boltos aki egész nap a boltjában ül az hogy fejlődik?

    Ha ez valakinek reális...

    Ha én most hősnek képzelem magam és elmegyek harcművészetet tanulni akkor hiába tudok már egy ujjal ölni. Mari néni is képes lesz erre mert velem együtt fejlődik?

    A fejlődési rendszere is katasztrófális.

    Meg szerintem az irányítása is nagyon rossz.

    Fölraktam az összes kiegészítőt, javító modot. Mindent ami nem változtatja meg a játékmenetet. Telepítettem vagy 3 órát. Aztán kb léptem 3 szintet és abbahagytam mert annyira nem tetszett.

    Bocs hogy így lehordom a játékot, de szerintem eléggé elcseszték a dolgot a fejlesztők.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz katt777 #7697 üzenetére

    A játék karakterei sem csak állnak a helyükön, mint az általad bizonyára kedvelt, bénább ("klasszikus") RPG-kben. Pl. a csontvázak, a patkányok, a katonák akkor is harcolnak, ha te nem vagy ott. A boltos meg eleve fejlődik a boltjában, hiszen kereskedik.

    Az hogy melyik játék a bénább azon lehetne vitatkozni. :D
    A csontvázak, a patkányok fejlődnek. :D Gondolom akkor az út menti fák is. Sőt még a kövek is!

    A boltos fejlődik. Persze. Gondolom 20-ik szinten háromszor gyorsabban szolgál ki és szemre grammra pontosan mér.

    Sajnálatosan szegényes a valóságismereted és a képzeleted, ha úgy véled, hogy a világban minden létező kizárólag addig létezik és cselexik, amíg te találkozol vele.

    Akkor ezek szerint ne is próbálkozzak megverni egy 90 éves öregembert mert az már 90 éve fejlődik. :D

    Ha neked az a "játék", hogy feltápolod a karakteredet, aztán könnyedén legyax egy rakás statikus ellenfelet, akkor bénázz tovább nyugodtan Forgotten Realms játékokkal és társaikkal. Részemről az Oblivion a roppant kevés elviselhető és élvezhető RPG-k egyike.

    Nem tudom milyen rpg-re gondolsz, de amikkel én szoktam játszani ott az ellenfelek egyre erősebbek lesznek. Követve a karaktert. De nem ilyen abszurd módon mint obiban. Hanem úgy hogy egyre erősebbek jönnek. Nem pedig ugyanazok feltápolva. Elég érdekesen néz ki amikor a főhős ugyanolyan nehezen győz le egy sárkányt mint egy gilisztát.

    Persze ha ez neked normális akkor lehet a valóságismerettel neked vannak problémáid. :D

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz katt777 #7699 üzenetére

    Szerintem te nem értetted meg amit írtam.

    A szavaidat meg nem kiforgatom csak más megvilágításba helyezem a dolgokat. :D

    Arra akarok rávilágítani, hogy az hogy minden lény fejlődik hülyeség és máshogy is meg lehetett volna oldani a dolgot. Ez igénytelenségnek tűnik számomra a játék készítőitől. Egy tollvonással leegyszerűsítették a dolgot.

    "Az meg még nagyobb marhaság, hogy ha erősödik a karaktered, akkor hirtelen minden gyengébb lény eltűnik a világból anélkül, hogy bárki kiirtotta volna őket, aztán a nagy semmiből meg ott terem egy rakás másik."

    Ezt nem egy olyan nehéz megoldani. Számtalan példa van rá más játékokban. Bele kell építeni a történetbe. Pl: Idegen horda érkezik a kontinensre és előrenyomulva mindent elpusztít. Vagy kapuk nyílnak és elözönlik a környéket az idegen világból érkezett lények. Stb.

    A kazamatákban életben marad pár patkány "aki nem lépett szintet" kit érdekel? Lecsapom és megyek tovább a komolyabb ellenfelek felé.

    "Látom, neked az a reális, ha az "erősebb" ellenfelek is gyengébbek nálad, hogy könnyű legyen nyerned"

    Nem tudom ilyet hol írtam. A játékokban amikkel játszani szoktam. Ilyenről szó sincs.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Jorus #7702 üzenetére

    Többek között. ;)

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák