Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gekkoka #11712 üzenetére

    Készíts egy modot, illetve játszható "hun" kasztot. V. talán megcsinálja, ha szépen megkéred. :U

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz gekkoka #11712 üzenetére

    1.Megcsináltad a tisztítást, amit írtam?

    2. Elolvastad amit írtam a modütközésekről? Ez felveti az 1.sz kérdést is egyből.

    3. BOSS-olva van a sorrend? BOSS masterlistje friss?

    Ha nem megy, küldj át egyet, csinálok belőle egy stabil vanilla mentést. De mint írtam, garancia így sincs arra hogy egy egykoron rossz sorrendre támaszkodott mentést egy teljesen új környezetben hiba nélkül életre lehessen kelteni. És amint írtad, sok küldetést végigvittél vele, ez pedig fokozatosan nehezíti a dolgot: Minél több rekord (végigvitt küldik, állapotok stb) tárolódik el, annál nagyobb az esély arra hogy nem lesz jó.

    OBSE nem akad össze SEMMIVEL sem, az nem mod, hanem egy extender. Amikről beszéltél a dll-es pluginek amik a ".../Data/OBSE/Plugins" könyvtárban vannak (ott vannak ugye?) azok pedig nem modok, hanem OBSE pluginek - fogd ugy fel hogy a játéknak vajmi kevés beleszólása van ezekbe, ezeket az OBSE kezeli. Két külön rendszer, ugyanúgy mint Skyrimnél is, ahol néha pakolják fel ész nélkül az ujabb SKSE-ket, aztán a végén egy romhalmaz lesz a mentés, mert egyes pluginek már, míg mások még nem mennek az adot verzióval, de persze Bethesda így, Bethesda úgy. Namindegy, most dobj be egy listát azokról a .dll-ekről amik az OBSE/Plugins-ben vannak. Aztán meglátjuk tovább.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák