Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Varlaisaran #9530 üzenetére

    Hát nem tudom. Én a geológiához értek (Katt:ez nem "magyar tananyag" hanem tények kérdése. Egyébként tanultam külföldön is, a NG pedig ismeretterjesztő adás, annak minden előnyével és hátrányával -off vége), ti meg a programozáshoz. Én csak azt látom, hogy pl. az 1999-es Planescape Torment semmivel sem kevésbé volt bugos, mint az Oblivion. Szóval érdemben sem előre, sem visszafejlődést (legalábbis azóta) én nem nagyon látok. Hogy korábban mi volt a helyzet, nem tudom, ezt ti jobban átlátjátok (én a BASIC-ig jutottam anno :) ).

    Ami a landscape-ezést illeti: megpróbálhatok segíteni, de amint már mondtam, segghülye vagyok a CS-hez, sosem használtam. Lehet, hogy tovább tart betanítani, mint amennyi hasznot hoznék. Hétvégente pár órát tudnék rászánni, nem tudom ennyi idő alatt mekkora munkát lehetne elvégezni. Korábban nem azt mondtad, hogy problémák lépnek fel ha nem elkészíted, hanem bemásolod az elemeket? Ha így van, akkor az én vagy más által készített darabok bemásolását az általad készített munkába hogyan lehet megoldani?

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák