Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz s4hu|SyD^ #8056 üzenetére

    1. hsz, Jorus szerverére anno feltöltöttem ezeket a cuccokat. V. honlapomon a Letöltéseknél.

    Pitterix: Egyéni Oblid van. :P Szerintem az ini-fájlt vizsgáld meg, mert ha van, azt nem írja felül a játék egy újabb telepítéssel, ezért maradnak meg a hibák. Esetleg töröld ki, és akkor default-ból kezdheted újra modolni, ez sok esetben 1szerűbb, ha már túl sok mindent módosítgattál.

    dbius: Steam és GOTY szívás.

    teeem: X idő alatt meg kell gyújtani az olajtartókat a SARKOKBAN! A sötétség miatt nem is látszanak, anno én is mindig középen próbáltam, az úgy nem megy. Na, látom már megvolt. Kicsit szar így, hogy nincs netem, 1 héten 1x tudok benézni.

    Bendőke: Én mindig Thoronirral boltolok. Sötét testvériségben volt egy jó cicus, de azt ugye ki kellet irtani a többiekkel, pedig hasznát láttam volna. :W

    sunyi94: Miért, nálad nincs képe a játéknak? :F

    ...

    Egy kis videó, ha már olyan helyen vagyok, gondoltam rátok, és elhoztam (a továbbiak a galériából és a honlapomról szintén elérhetőek):


    Birodalmi csillagda

    Most töltöm Jorus szerverére, elméletileg 7p múlva fent lesz. A legközelebbi viszonlátásig jó játékot minden újoncnak és vérprofinak, vmint Pitterixnek az extra kiadáshoz! :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák