Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz Varlaisaran #10953 üzenetére

    Sziasztok! Régóta olvasom a topikot, eddig nem szóltam hozzá, viszont Varlaisaran kérdése meghozta a kedvem, úgyhogy ha bárkit is érdekel, íme az eddigi karaktereim:

    Genndy - Level 42, Playing Time 232.35.24
    Breton (asszem)
    2007. június 8. <- ez a mentés dátuma
    Ez az első karakterem, amit csak lehetett megcsináltam vele. Főküldi, aréna, céhek, SI, KotN, minden. Sajna több infóm nincs, mert szénnémodoltam annak idején a játékot, ami most is fönt van ugyan, de már jóval kevesebb moddal, úgyhogy betöltésnél kifagy a mentés :(

    Save 119 - Evelyn - The Temple of the One, Level 47, Playing Time 113.42.40
    2009. február 15.
    Imperial
    3E433
    Kíváncsiságból indítottam egy csajt. Vele is sikerült végigvinni mindennt (Főküldi, céhek, Aréna biztosan)

    Save 39 - Blacky - City Isle, Level 49, Playing Time 91.45.46
    2009. július 28.
    Cute Elf
    3E433
    Próba, hogy milyen is a Cute Elf. Aztán belemerültem, és szerintem mindent maxoltam is... :) (Főküldi, céhek, Aréna biztosan)

    Lynn - Level 16, Playing Time 31.11.40
    2009.03.01
    Cute Elf
    SI-t vittem végig, rögtön mentem oda. Az utolsó mentés is ott van, de sajna ez is kifagy.

    Save 51 - Roderick - Sheogorath's Palace, Level 26, Playing Time 112.07.12
    2009.08.21
    Dark Elf
    3E433
    Őt asszem gonosznak akartam, úh talán TG-vel és DB-vel kezdtem, de aztán vele is sikerült mindent végigvinni (Főküldi, céhek, Aréna, SI).

    Volt még egy argóniaim is, akivel a The Lost Spires-t nyomtam végig, de elkeveredett a mentése.

    Én tipikusan az a típus vagyok, aki egy karakterrel szeret fölfedezni mindent, úgyhogy ebből adódnak a
    hosszú játékidők.

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Új hozzászólás Aktív témák