Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz V/ #86916 üzenetére

    jo kis moka nekem az utbbi 1-evben kellett belemerulnom a gyerek miatt. nagyon amator vagyok a temaban (mert ebbol leginkabb az osszes technikai/penzugyi dolog ram jut), no meg a vilag osszes penze nem eleg hozza, bar a legtobb hobbi ilyen. a legnagy bajom a helyhiany azon meg valtoztatni nem tudok. :Y

    ma jott el a pillanat hogy elengedtem az angol mukit, elkepeszto amit kavar es mar elegem lett belole. eddig huszon valahany levelet irt (meg en is majdnem annyit neki).
    turlemesen valaszolgattam ra. amiket kert mindent beallitottam, a vege az lett hogy sztem zsakutcaba kerult es akkor most nekem irogatja a hulye leveleket. hiaba valaszolok ra hogy mindent megtettem amit kert, beallitottam amiket akart, azzal nem tudok mit tenni ha o eladokent nem tud valamit vegigvinni.
    legutolso az volt hogy irjam be max bidnek a kialkudott osszeget (ezzel is voltak gondjaim mert ezt mar sokallottam, de mindegy is), es akkor o lezarja eladoi offerrel es ezzel a max osszeggel felajanlva szamomra hogy megvehetem.
    ok megadtam.
    erre jott hogy a postakoltseget is tegyem hozza....
    ja hat ezt miert nem mondtad elore? de oke beallitottam.
    aztan jott azzal hogy o ezt nem latja. mondom de fura hogy az elobb lattad most nem latod hisz csak a maximalis bid ertekerol van szo.
    csak hajtogatja hogy nem latja es mig be nem allitom addig nem fogja eladni nekem ennyiert.

    na itt lett elegem mert egyreszt beallitottam, mikozben van postazasi dij is a cuccon (szoval majd meg azt is fizessem ki?)
    de ami vegkepp felhuzott ez a kisstilu kicsinyesseg, ahogy irtam nem ket filler a cucc, es a postakoltsegen rugozik. ilyen eladasi osszegnel en nem kerek postat vagy csak jelkepest, masreszt ha olyan nagyon kell az a par font akkor elkuldom kulon utalva vagy pp es kesz. de nem, o nem enged.

    az is gyanus hogy tobb kapura jatszik mert egy ideje tobbes szamban irja a leveleit amit megintcsak nem udok mire velni (sztem masoknak is uzenget). meg persze minden leveleben leirja hogy nem fogja olcsobban odadni. ertettem elsore is. az kulon jo hogy a descriptionben errol szo nincs.

    ma eljott a pillant hogy elengedtem, toroltem a licitjeim csinal amit akar, ritka a cucc valoban jo lett volna az ar, de mindennek van 1 hatara. :W

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák