Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz V/ #84829 üzenetére

    na igy mar felig megvilagosodtam, mert mikor penztarhoz megyek akkor mindegy melyik oldalon teszem, a vegosszeg azonos lesz. mas kerdes, hogy kicsit mas bontasban szamolja, mert com-on kulon tunteti fel a vat-ot a de/uk-n meg a cuccra es a szallitasba is beleteszi es azzal egyutt mutat ket magasabb osszeget. de a vege mindektonel azonos.

    most csak mar egy dolgot nem ertek hogy az offert mire adta nekem akkor? mert latszolag 100 lett volna az ara az offerrel, ahogy a com-on is most 100 (plusz chekoutnal a vat). de ha az offer tartalmazta az afat akkor az ugy jobb lett volna. szoval ezt meg mindig nem vagom.

    kerdes hogy lejart offer eseten kapok e uj offert? nem tom ez mennyire automatikus vagy kezzel allitgatja?
    nyilvan kivettem meg visszatettem figyelobol a cuccot hatha lesz ra uj offer de eddig semmi.
    meg +kertem egy ismimet is hogy o is tegye figyelore, hatha az van hogy en mar nem kapok ra tobbet offert. eddig meg neki se jott semmi. viszont ezek utan nem tudom van e ertelme varni mert ha offerrel 100 akkor ezzel az erovel a com-on is 100, aztan hozzaszamolja a vat-ot. az offernel nem tudom ezek utan hogy az tartalmazta e automatan a vat-ot vagy nem (ha nem akkor nincs mire varni).

    en nem tudok ajanlatot tenni, nincs ra lehetoseg.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák