Új hozzászólás Aktív témák

  • francois8

    tag

    Sziasztok! Következő a problémám, amit le kellene kezelnem valahogy. Egyik német (kezdő) eladóval megbeszéltem, ha megnyerem a licitet a 9 EUR-s szállítással kérem. Tudom, hogy ez biztosítás nélküli, de annyira kicsi összegű tárgyról van szó (€ 9,5), hogy felesleges +2,5 EUR-t biztosításra kötni. Sohasem veszett el semmim, a német sellerek is gyakran ajánlják ezt (8,89 EUR-t) szállítási költségnek a DHL-től. Tegnap feladta a csomagot az ifjú titán, és elküldte a blokkot, amit a futárnál kapott, hogy 17.99 EUR lett végül a 9 EUR-ból. Tracking number stimm és 5kg-os csomaggal adta fel. Pont erre hivatkozott, hogy a csomag tömege, ami hazugság, hisz bőven 2 kg alatti objektumról van szó (egészen pontosan 1070g). Követelte tőlem a 9 EUR-t, miközben 0,5 EUR-s borravalót hagytam is neki, amiért korrekt eladó volt velem. Tehát még a matek sem jön ki...
    Mit szokás ilyenkor tenni, ami talán ebay-en korrektségből elvárás? Küldjem el neki a különbözetet, ha megérkezik a csomag, a saját hülyesége miatt? Azt sem szeretném, hogy a magyar vevőkről legyen egy fiktív véleménye és többet ne szállítson Magyarországra.

Új hozzászólás Aktív témák