Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    Na kipróbáltam este én is.

    Nekem tetszik, baromi jókat lehet menni, de azért szokni kell a DR után, főleg monitoron, egyelőre estem-keltem :D Az aszfalt egyértelműen milliószor jobb, szerintem az FFB is, murva hasonló, de talán valamennyi fejlődés itt is van.

    Ami nekem nem tetszik, az a co-driver, ez szerintem egyértelmű visszalépés. Sokkal "robotabb", mint Phil volt. Tehettek volna be a kanyarokon kívüli egyéb dolgokat is, hogy kicsit életszerűbb legyen. És néha nagyon későn szól, pedig ha jól emlékszem a legkorábbin van.

    Stutter volt 1-2 durvább az első 1-2 szakaszon, később csak rövidebbek, remélhetőleg ezt javítják. Valami ezen kívül se stimmelhet szerintem, 70-80 fps-em van QHD-n, Ultran, aminél azért többet vártam.

    Meglepő módon szerintem pont a grafika a játék leggyengébb pontja, a növények néha iszonyat rondák az út mellett és a kép is nagyon túlszaturált tud lenni, remélem ezen is reszelnek még valamennyit.

    A szakaszok is marha jók lettek (bár még csak rövidebbeket próbáltam és nem az összes országban), különösen Chile tetszik :D A horvát pálya viszont kicsit csalódás, kicsit a DR2 spanyol pályáira emlékeztet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák