Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laccy88

    senior tag

    válasz Gsx-rr #236 üzenetére

    tőle vettem én is. nem volt gond. egyedül, amin meglepődtem, hogy nem a saját dobozában jött a cucc, hanem a részek gondosan becsomagolva bubifóliába, és egy normál kartondobozban küldte.

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Gsx-rr #236 üzenetére

    Köszi ezt a linket elrakom "watch list"-re..
    ám bangnél is ennyi plusz akksikkal vagyis ott több akksi +2$... szal...
    (meg én azért örülnék az eredeti doboznak... később, ha pl. elakarom adni a cuccost... akkor pl. "van értelme"... bár lehet csak számomra)

    Ám most a NAV-os ÁFA-s VÁM-os dologhoz... én megértem, hogy +27% sok tekintve, hogy világmagas a magyar ÁFA... de ezért kár "hőzöngeni" - pláne itt a fórumon... kalkuláld bele az árba - ha megéri megrendeled, ha átcsusszan, akkor "örülsz"...
    Ám az hülyeség, hogy ha alacsonyabb lenne az ÁFA, akkor se fizetné be a "magyar", lásd lecsökkentik a hústermékek áfáját 5%-ra vagy mennyire, hogy elkerüljék az ÁFAcsalás-t, stb. meg ha az EU-ba nem nálunk lenne a legmagasabb ÁFA, a legtöbb elvonás a bruttó bérből, akkor talán jobban felpörögne a gazdaság és több befektető is jönne ide, mert földrajzi - logisztikai szempontból Magyarország nagyon kedvező! Ez kár tagadni! Csak ezek a fránya magas adók... de amíg több millió munkanélküli / közmunkás / nyugdíjas / segélyezett ellátó rendszerre épít a kormány, természetesen a követketkező választások szavazatai reményében, hogy a következő ciklus alatt mégtöbb pénzt tudjon ellopni / elmutyizni / rokonnak adni pályázaton... addig... Pl. ha "falun" a polgármester 1-2E Ft-ért tud venni szavazatokat a munkanélküli kisebbségitől, addig itt nem lesz változás sajnos!

    De ez már tényleg nagyon OFF téma... kalkulálj az ÁFA-val, ha nem éri meg neked azzal a növelt árral - ne rendelj!

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák