Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ImACeltic #849 üzenetére

    Hát, elakadni semmiképp nem fogsz emiatt, illetve ha szánsz némi időt a játékon belüli opcionális cseverészésre, esetleg kódexlapok olvasgatására, stb, akkor szerintem kellőképp megismerheted az aktuális cselekmény szempontjából is releváns múltbéli eseményeket, beleértve azokat is, amiket bővebben boncolgatnak az előző részekben (vagy konkrétan azokban történnek).

    ---

    A héten gyűjtögettem a bátorságot ahhoz, hogy megpróbáljak elkezdeni egy "mágikus nőstény elf" végigjátszást úgy, hogy a szokásos önmegvalósítás ('mint ha konkrétan én magad csöppennék a játékvilágába' elv) helyett megpróbáljam beleélni magam egy abszolút idegen szerepbe (egy tőlem idegen embertípust/stílust/morált/logikát/stb kitalálva neki, majd abba belehelyezkedni), mert nemrég elgondolkodtam ezen a látens filozófiai problémán, hogy vajon ezeket a játékokat melyik jellegű szerepjátszásra találták ki (az imént említett kettő közül, de nem kizárva, hogy valójában egy harmadik a megoldás :DDD). Ma pedig, miután kibontottunk párat a karácsony címén egymást közt körbecserélt italokból, el is indítottam a programot. :D

    Egyelőre szerintem jól megy, mert 8+ órája el van indítva, de még nem jutottam túl a karakterszerkesztőn (bár többnyire háttérben futott és nem voltam végig itt a gépnél, de többször elővettem 10-10 percre, babrálni a sminkjét -> Ez most vicc, de nem vicc.). :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák