Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #806 üzenetére

    Utánanéztem, de csak XBOX One-ra és PS4-re látok GOTY-t, PC-re nem. Sem a Konzolok Szervizénél, sem a CD Galaxisban sincs lehetőség a vételre. :(

    Pedig a hivatalos oldalon azt írják, hogy lesz PC-re is.

    Most ez szándékos, hogy nálunk nem lehet PC-re megvenni? Mert akkor bekaphatja a hazai forgalmazó, ha ide nem hozza be. Már épp kezdtem beleélni magam, hogy így megérné végre megvenni, erre nem hozzák be PC-re a GOTY-t?

    Mégis, mit várnak? Hogy mi majd megvesszük online a dága DLC-ket? :W Na, azt leshetik. :((( Nekem az alapjátékért nem éri meg fizetni, a DLC-kért pedig akkor sem adnék pénzt, ha máshonnan nem lehetne őket beszerezni. Akkor úgy néz ki, mégiscsak marad Mari néni sarki üzlete, ott már árulják a komplett csomagot, mégpedig elég olcsón. :U

    Így legyenek az embernek tisztességes szándékai. Direkt kib****** a PC-sekkel. De akkor sem veszek konzolt, bármit is csinálnak. Nem az én világom.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák