Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ImACeltic #846 üzenetére

    Szerintem a Keep-ben minden, ami DAI, az csak a későbbi DA játékok miatt szerkeszthető ugyan úgy, mint a korábbi játékok csempekirakata (illetve a korábbi DA részeknél előfordultak az alapjátékról teljesen leváló DLC/kiegészítő kampányok, így talán ez a lehetőség sem volt kizárva a DAI esetére sem, mikor a Keep-et tervezték, ilyesmikre akár már a DA4 előtt is hasznos lehetett volna a szerkesztő, de végül nem így alakult), de a DAI szerintem nem fog tudomást venni semmi változásról, amit ott eszközölsz.
    Szerintem a DAI DLC-ket sem érdekli a Keep (ebben a részben egységes szálon gördül végig a helyi mentés, nincs olyan kampány, amiben nem vesz részt az Inquisitor és az ő története teljesen lineáris a saját szemszögéből), illetve akkor sem érdekli a DAI-t Keep-ed DAI része, ha friss kampányt indítasz a nulláról, mindig bedobja a karakterszerkesztőt (vagy nem tudom engedi-e esetleg a helyi mentésből importálni a nyers karaktert, de az akkor sem a Keep-ből jön, hanem a helyi/felhő savegame adatokból), már csak azért is, mert az részletesebb, mint a Keep-es.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák