Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, írtam egy emailt a CD Galaxisnak, hogy kapható lesz-e nálunk dobozos kiszerelésben is a Dragon Age: Inquisition GOTY kiadása PC-re (Vagy továbbra is csak Originen keresztül lehet megvenni, ahonnan én egyáltalán nem tudom beszerezni)?

    Ha azt a választ kapom, hogy az EA nem tervezi dobozos kiszerelésben értékesíteni a PC kiadást, akkor be fogok rágni, mert érdekes módon

    XBOX One-ra és PS4-re már lehet kapni a GOTY-t dobozosan,

    akkor meg PC-re mi a ***censored***-ért nem adják így ki? :(((

    Akkor én sem várok tovább, elmegyek Mari nénihez és elhozom a Full Unlocked Editiont. Igaz, picivel többet kell így letölteni, mintha csak a DLC-ket szedném le hozzá, de ezen már nem fog múlni a dolog. :U Azt követően pedig majd meglátom, milyenek ezek a DLC-k, mert ha nem sokat adnak hozzá az alapjátékhoz (Egy-két extra küldetés pluszba vagy mínuszba nem nagy ügy), akkor elég lesz az alapkiadás is, amit majd meg is rendelek hamarosan. :K

    Viszont, ha történetesen olyan jók lesznek ezek a DLC-k, hogy sokat adnak az alapjátékhoz, akkor csonkán biztosan nem fogom megvenni, és ha nem lesz belőle GOTY dobozosan PC-re is, akkor tőlem egy fillért sem kapnak egy csonka játékért. És nem csak most, hanem soha többé. :(((

    Hamarosan kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák