Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    válasz BomiBoogie #43 üzenetére

    Én megvárom, hogy megkapjam ingyé a meglevőhöz. Utána jó lenne tolni, de majd rád írok úgyis :P

    [ Szerkesztve ]

  • szabferi

    tag

    válasz BomiBoogie #43 üzenetére

    Nekem megvan, tologattam is a téli szünet alatt a játékot kicsit.
    Azt kell mondjam, véletlenszerű szervereken ismeretlenekkel tolni elég kiábrándító a játék. És sajnos nemcsak az emberi tényező miatt.

    Eleve ott van hogy amikor bemész a szerverre lehet hogy a tél közepébe esel egy szál semmiben esetleg rögtön kapsz a nyakadba egy halom fenevadat (--> lényegében instant halál mindkettő).

    Aztán komoly probléma hogy a flint (kavics) nem termelődik újra, gyakorlatilag 2-3 órája futó szerveren egy újoncnak esélye sincs kavicsot találni, ergó szerszámokat se tud csinálni, tehát nem tud értelmes dolgokat csinálni.

    Na és akkor az emberi tényező.... a szerverre csatlakozókból gyakran 1 vagy több nem ért a játékhoz vagy csak egyszerűen lusta. Gyakorlatilag már egy ember is elegendő ahhoz hogy tönkretegye a többiek munkáját, éhes szájként felzabálja a tartalékokat miközben szó szerint SEMMIVEL nem járul hozzá a szerver előrehaladásához. Rosszabb esetben fog egy fáklyát azt felgyújtja az egész tábort...

    Nem egyszer láttam, hogy a táborban amit építettünk 2-3 ember álldogált és semmi mást nem csináltak csak szaladgáltak körbe és nyitogatták a ládákat amiből kivettek mindent amit csak találtak benne. És hiába írtuk be többször hogy ha más nem, legalább szedjenek gallyakat meg a szalmát, amiből építsenek csapdát amiket a kb 2 képernyőnyire lévő szavannán tudnak használni nyúlfogásra. De nem, csak szaladgáltak körbe körbe a bázison amíg éhen nem haltak. Aztán persze szellemként szívták a többiek sanityját...

    Szóval összeségében ezt a játékot csak LANon tudom elképzelni, vagy privát szerveren ahol szűk baráti társaságok tudnak játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák