Új hozzászólás Aktív témák

  • R1200GS

    aktív tag

    válasz nkAAA #8 üzenetére

    Sanity-re jó a Taffy. De ahhoz méhkaptárak kellenek, amihez méheket kell fogni hálóval, meg néhány Bee Hive-ot is szét kell verni. Valamint lepkéket is élve kell elfogni, azokat el lehet ültetni virágnak. Szóval az egész elég hosszú folyamat.
    Ahogy fentebb is írtam nagyon sokáig csak szárított nyúlhúst ettem. Ehhez kell Drying Rack. Először négyel kezdtem de végül csináltam tizenkettőt. Raktam mellé pár ládát, és mikor nem volt szükségem kajára ide pakoltam a nyulakat. A táborom közelében jó pár nyúlüreg van és így nem kell messze mennem. A lényeg, hogy ez 10-el emeli a sanity-t is. Addig jó míg nem tudsz főzni.

    A kutyákról is írtam, hogy valamihez oda kell csalni őket. Mindent megtámadnak, de gyengék. Bár télen veszélyes lehet, főleg ha este jönnek. Mindig tudj fáklyát gyújtani bármit is csinálsz, de gondolom ez alap. 1-2 percig lehet hallani, hogy jönnek a dögök. Olyankor veszek fel esetleg páncélt, és fegyvert, meg ha tél van jól felfűtöm a kövemet a szaladgálás idejére.
    Sisakhoz kell malac bőr. Ezt sokáig nem tudtam csinálni. De páncélt hamar össze lehet dobni, csak fa és kötél kell hozzá. Sokat védenek.
    Malac bőrt úgy tudsz könnyedén szerezni ha szétvered a bódéjukat, akkor fog dobni kettőt. Nem veszik zokon. Kalapáccsal tudod ezt megtenni. De vigyáz ha a kezedben van és bármire kattintasz szétveri. Többször szívtam vele, hogy el akartam raknia dobozba, de ráütött, bár elsőre csak kihúlanak a tárgyak a dobozból.

    Azt elfelejtetem írni, hogy úgy játszok, hogy ami jó abból sokat állítottam be, valamint a nappalt is hosszúra tettem, meg a villámlást kikapcsoltam. A többit defaulton hagytam. Lehet ez kicsit csalás, de meguntam a hosszú éjszakákat. Engem valahogy az nem szórakoztat, ha állandóan szívni kell. Inkább a kraftolgatás tetszik meg a tábor csinosítgatása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák