Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DevKiller

    senior tag

    válasz Zeki #23532 üzenetére

    Zeki (#23532) :Igen, annó. Manapság a Vodafone épp ugyanolyan drága mint a többi. Amelett meg itthon(mármint a lakásban) a 4G sebesség a béka feneke alatt van. Örülök hogyha a youtube elindul de hát ez van.

    Kinti tapasztalatok alapján meg a DIGI tartja az árait még azután is, hogyha betör. A konkurencia is igazodott hozzá így nem kell olyan fatális barom árakat fizetni aminek alapja természetesen semmi nincs max a pénzéhség a szolgáltatók részéről. 5 euró(nem a DIGI-nél) a korlátlan net és a belföldi perc is korlátlan. Itthon mennyi is az a korlátlan net ami mindenki számára elérhető? Ezzel érvelt a DIGI az újonnan megjelent aukció értékelőjében.Az én részemről ennek nem az a lényege, hogy mindenki DIGI-s legyen hanem az, hogy a konkurencia is normális árakkal dolgozzon és ne kelljen annyit kifizetni a szolgáltatásért amit még a nyugati országok sem engednek meg maguknak. Ezért nem értek itt egyeseket akik nekem támadnak. nagyváradi Magyar vagyok, nagyon jól tudom, hogy mi mennyibe kellene kerüljön(legalább is picit kellene drágább legyen a hazai viszonyok miatt) ehhez képest ki sem merem számolni hányszorosát nyögünk ki havonta a kartellnek és most mind1, hogy mobil vagy vezetékes. Ha a Román DIGI nem számolná fel előbb utóbb a méltányos használati díjat akkor röhögnék és használnám a kinti számomat és sokkal olcsóbban jönnék ki :U

    Na ezek az én érveim a DIGI melett nem a szeretet hanem a remény. De ássatok mélyre ha nincs igazam.

    [ Szerkesztve ]

    HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Új hozzászólás Aktív témák