Új hozzászólás Aktív témák

  • greggae

    tag

    válasz MrCsiT #19846 üzenetére

    El kellene fogadni, hogy különböző emberek teljesen másként látják a világot. Igen, nem belőlem élnek a telefonos cégek sem (cserébe én se belőlük, hiába vagyok részvényesük :) ), de nem is pattogok, hogy hozzám idomuljanak. Nem megyek repülővel sehova, meg más gépjárművel is keveset. Nem vettem anno 19xx telefont, mert nem volt rá szükségem, most is csak azért van a butatelefonom, mert már majdnem megéri, hogy szinte ingyen van, csak hetente fel kell tölteni, akár használom, akár nem, és „vész” esetén elérjük egymást. A butatelefon egy remek céleszköz: azt csinálja, amit szeretnék, nem szórakoztat napi tucatnyi „frissítéssel”, nem csinál fényképet, amikor megfogom, nem kapcsol be rajta lámpa, nem ajánlgat eddig ismeretlen problémákra megoldást, aminek a letiltására elég sok idő elmegy, és mindig ugyanúgy működik, megbízhatóan.

    Fogalmam sincs, minek kellene gyorsabbnak lennie pl. a J4+-on, mert semmit nem találtam, ami lassú lett volna. Az időt sokféleképpen el lehet vesztegetni (akár fórumozással is :) ). Ma olvastam, hogy az USA-ban a felnőttek átlagosan napi 3 órát töltenek a telefonjuk használatával (nekem ez kb. heti három perc). Néhány hónapja tömegközlekedtem, és megdöbbentem, hogy szinte mindenki bele volt esve a telefonjába. Számomra felfoghatatlan, hogyan sikerült ezt a tamagocsi 2-t ekkora sikerre vinni.

Új hozzászólás Aktív témák