Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Drenadar #26800 üzenetére

    Lehetne ezen vitatkozni...

    Te mindent megtettél annak érdekében, hogy más ne férjen hozzá, elláttad WPA2-AES-el és 'véletlen' (bejelentkeztél az ő laptopján a wifidbe, vagy a telefonján és megjegyezte, onnan meg kiszedte a jelszót) valahogy mégis hozzá jutott a jelszó.. Innentől kezdve lehetne vitatkozni azon, hogy törvény szerint mi van, nyilván ha szó szerint értjük a szabályokat Te vagy a hunyó, mert nem tettél meg mindent annak érdekében, hogy ne férhessen legközelebb hozzá..
    Véleményem szerint ez a való életben egy totál valós helyzet... bárkivel megtörténhet, hogy egy kölcsön kapott eszközzel feljelentkezik a saját hálózatába, vagy a vendégségbe meghívott tag meg szeretné telefonján nézni az email-jeit, te megadod neki a jelszót a telefonon, a telefon pedig megjegyzi. Lehetne ezt szigorúan venni, de szerintem ezt nagyon rugalmasan kezelik... Különben törvény szerint csak az előfizető és annak a háztartásában élők használhatják. Ebből csak akkor lenne ügy, ha valaki bejelentené, hogy lassulás van és kijönnének megnézni miért.

    Szerintem a valóságban ezt rengetegen kihasználják FŐLEG panelban, ahol monopol helyzetben van a Telekom.. Megveszi egyvalaki a legnagyobb csomagot, majd a postaládába bedobálja hogy van ilyen lehetőség ekkora sebességgel és arányosan elosztva kellene fizetni... Találkoztam ilyennel, csak mondom! És a mai napig kint van az erkélyen a körsugárzó antenna és ráadásul feltűnő jelenség, mert az erkélyről kb 0,5 méterrel lóg ki vízszintesen.

    Ha nincsen mobilinternet előfizetésed, akkor a jelszóval védett kávézóban se kérd el a jelszót, mert nem egy háztartásban élsz a tulajdonossal! :W

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • ACE-

    addikt

    válasz Drenadar #26800 üzenetére

    Ahogy mondod, csak itt a legrosszabb ami történhet (ha megtudják, amit kötve hiszek) hogy felbontják a szerződésed szerződésszegés miatt, esetleg még kártérítési pert is indíthatnak, de ezt nem hiszem hogy megtennék...

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák