Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz mérgelődő #10826 üzenetére

    Kérj egy kölcsön készüléket és próbáld ki azzal, vagy kérj a Digitől készüléket ami jár a vonalhoz, ha amid van nem tőlük van.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

  • McLaca

    őstag

    válasz mérgelődő #10826 üzenetére

    Hehe, látom a lassan 3 évvel ezelőtti HSZ-eimet találtad meg. :)
    Az öregedő Swissvoice csoda tovább öregedett, és idén tavasszal eltűnt róla a hívószámkijelzés. A szomszédnál megy. Úgy vettük észre, hogy nagyon elállt az órája, amit addig minden csöngéskor frissített.
    Viszont lehet, hogy a szomszédnál azért van számkijelzés, mert másik VoIP adapterben van, ugyanis 4 portost láttam a DIGI dobozában, és 7-en vagyunk rá, szóval tuti kettő van.
    Betelefonáltam tavasszal, kijöttek, újraindították, felhívtak, hogy nézzem meg, jó-e, aztán ha még mindig nem, akkor hívjam őket újra, mert valószínűleg cserélni kell az adaptert. Na most azóta se jó, de kisebb gondom is nagyobb ennél jelenleg, szóval nem foglalkoztam vele.
    Igazság szerint át kéne vinni a telót a szomszédhoz, mert ha ott sem jelez, akkor a teló a kasu. Elvégre elmúlt 8 éves...

    Más: a DIGI vicces volt tegnap: 23:54 körül net, tv, telefon meghalt. Tapasztalt gyanúm ébredt, mobilon megnéztem, tegnap du. 14 óra körül dobták ki az oldalukra, hogy éjféltől rendkívüli karbantartás. Végül is esélyes, hogy mindenki pont látta az alatt a 9 óra alatt, aki miskolci, vagy környéki... :)

    kish.arpi: Gondolom, a noteszen win7 van. Szerintem továbbra is BaseNet lett bekapcsolva nálad. Telefonos üsz-on érdemes lenne rákérdezni.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák