Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz sfdrakex #106975 üzenetére

    Persze van, de minek? Én a csatolt kép szerinti mérésben megbízom!
    Nem én problémáztam a sebességgel, csak azért írtam, hogy lehet olyan router, ami méri már a sebességet is.

    Egyébként 10 éve balf*sz módon lakásfelújításnál a koax kábeleket elvezettem a falban, az UTP-t nem, mert bíztam abban hogy a wifi úgy is kiváltja a drótot. Hát, még 10 év után sem váltja ki, bár az igazság az, hogy a 10 évvel ezelőtti drótos sebességekhez képest, a mostani wifi sebesség vagy a tízszerese!
    Összehasonlításként: ugyanazon szerveren mérve, ha a routerem mér 775/321 értéket, ez az asztali PC-n, ami ugye wifi-n lóg, 342/291, tehát a letöltés lehetséges 44%-a, a feltöltés a lehetséges 91%-a!

    Mondjuk a routerem nincs a legideálisabb helyen:

    Ott a gipszkarton fal mögött, a 230V kábelrengeteg előtt, a fal mögé gyömöszölve az ONT és NAS, szóval tudom, tudom, hogy szar a hely, de ez van!

    Más:
    Az ONT mennyire az enyém? ONT a fenti képen jobbra van a routertől. A fent látható szűk hely + a leszerelhetetlen, forgathatatlan antennái miatt, alig fér el. Mi lenne, ha az ONT antennáit egy drótvágóval eltávolítanám? a WiFi képességeire úgy sincs szükségem.

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák