Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz TeeJay #80089 üzenetére

    Kivárom a 06-30-át, mert megteszek minden óvintézkedést, most érted bejön egy olyan ember aki sorozatban volt előttem több tucat helyen bekötni... aztán leshetem, hogy merre járt, mit fogott meg stb... aztán majd gurítok egyet az 1000-es nettel, mert csak piszkál a dolog, a kíváncsiság, főleg hogy elméletben régi városom lakóival, én nem fantáziálok és álmodozok róla, hanem itt van a lehetőség nemcsak elméletben, de gyakorlatban is a házban. Mondjuk az lesz izgalmas, ha véletlen az adott hardveres feltételek mellett nem lesz meg a sebesség :D

    Egyébként mérlegeltem azt is, hogy olvastam panaszokat itt a topicban is, a hibaelhárítás kezelésére (lassan érnek ki néha), de annyi mobilinternetem van, volt és lesz hogy akár egy hetet is simán át tudok két előfizetéssel hidalni, melyek egyike Telenornál van másika Telekomnál. Tehát még abból a szempontból is bizotístva vagyok, ha ott is kiesés lenne az egyiknél. Egyébként egyszer vagy 7 éve volt olyan, hogy Telekom vezetékes és mobilinternet kiesés egyszerre volt :D

Új hozzászólás Aktív témák