Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltan32x

    csendes tag

    Jó neked. :)
    Nekem mikor 100-asom volt mindig felette volt, stabil tartós.
    Mikor 500-asom akkor is sokszor felette mértem, de esténként is szép adatok voltak.
    Nem volt gond vele.
    Most meg ez lett, még rosszabb mint az 500-as, többször jeleztem már a DIGI-nek de ennyi. :(
    Szerintük ez a normális itt van a hibalezárásuk, persze már másnap újra le adtam, de semmi.
    Lehet hogy a DIGI KFT a legolcsóbb legtöbbet adó cég Magyarországon,de ez akkor sem normális dolog.
    Hogy nekik ez a normális egy 1000-es csomagnál, hogy nappal 500 este meg 300 körül.
    Legalább vissza írtak volna normálisan, hogy ki vizsgálják.
    Egyébként több helyen olvastam, hogy a DIGI csak addig jó, ameddig minden tökéletes, ahogyan van valami, borzalmas kommunikáció van náluk.

    """Értesítés hibajegy lezárásáról

    Az alábbiakban tájékoztatjuk, hogy az Ön által bejelentett 2661996 számon rögzített hiba 2016-08-10 09:21:17-kor lezárásra került, így a hibajegy adatai véglegesnek tekinthetôk.
    Az DIGI Kft. számára kiemelten fontos, hogy megbízható és stabil partner legyen. Éppen ezért arra törekszünk, hogy ügyfeleinknek minôségi szolgáltatást és korrekt ügyfél-tájékoztatást nyújtsunk. Alábbiakban tájékoztatjuk az Ön által bejelentett szolgáltatás kiesés vizsgálatáról, illetve a hibaelhárítás részleteirôl.

    Ügyfél: xxxxxx
    Szerzôdésszám: 544625
    Telepítési cím: xxxxxxxx
    Hibajegy azonosító: 2661996
    Hiba besorolás: PPPoE szolgáltatással kapcsolatos hibajegy
    Hiba részletezése: sebesség gondok
    Hiba rögzítésének idôpontja: 2016-08-10 08:02:43
    Hiba lezárásának idôpontja: 2016-08-10 09:21:17
    Hibajegy nyitott állapotban 1.309 órán keresztül volt.
    Állapot: zárt

    Jogos volt a bejelentés: nem
    Szolgálatásminôségi hiba volt: nem
    A hiba lezárult: igen

    Amennyiben a továbbiakban szolgáltatásunkkal kapcsolatban technikai segítségre lenne szüksége, munkatársaink a nap 24 órájában készséggel állnak rendelkezésére a 1272 telefonszámon vagy a hibabejelento@digikabel.hu e-mail címen.

    Üdvözlettel: DIGI Kft.
    Telefon: 1272
    Email: hibabejelento@digikabel.hu

Új hozzászólás Aktív témák