Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz 90Quiet #30254 üzenetére

    pénteken meg szombaton írtam a DIGI face lapjára, mindkétszer azt írták semmiféle hivatalos infójuk nincs...
    ellenben ugye egyre többeknél látjuk hogy az 50-es csomag biza 100/50 lett
    és ez nem holmi rendszer hiba vagy a konfig adatok összekeveredtek, és nem is tesztelés mert akkor adott helyen lenne x napra mindenkinek nagyobb csomag és kész, itt meg már országosan mindenfelé volt emelés.
    szerintem 5csomag helyett 4-re csökken a kínálat, felesleges is az 5 meg románoknál is 4 van
    annyi hogy ott minden csomagnak 100-as feltöltése van hálózaton belül és 30megabit hálózaton kívül
    nálunk meg 50/30 volt a legkisebb
    szerintem ebből lesz a 100/50 és a többi csomagot meg majd meglátjuk
    switch csere szinte mindenhol kell majd hiszen nagyon sok régi 40-es előfizető van és azok most 100-on vannak tehát ha tovább emelik őket már kevés lesz a 100-as LAN port!
    kérdés hogy egyel nagyobbat kapunk-e illetve hogy a legnagyobb legdrágább 1000-es csomaggal mi lesz
    hiszen árat csökkenteni kétlem hogy akarnak, inkább azoknak is adnak valami bónuszt ami feltöltési sebesség lehet.

    mindenesetre 100/50-en nem jártál rosszul, max lehet nyárra több lesz belőle de akkor meg eldöntöd hogy visszaváltasz-e és 1ezerrel kevesebbet fizetsz
    én most tuti maradok 3700=100/50 csomagban és kiderül :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák