Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz mandin #14394 üzenetére

    Szolj nekik h gond van a halozattal. Hibak mindenhol elofordulhatnak. Bemerik es korrigalni fogjak. Szerintem siman tudjak adni a nevleges sebesseget. Nalad a megemeles utan hiba lepett fel. Ez egyertelmu, hisz most ha jol ertem lassabb, mint volt, nem? Amikor hozzam bekotottek a 80/25-ot nekem is csak 30mbit koruli volt. Szoltam nekik (hetvege volt) aztan hetfo delutan telefon, h most nezzem. Azota 90/70!!! mbit van stabilan. A megoldas tehat h szolsz es nem puffogsz magadban. Ha meg tudjak emelni orulsz, ha nem visszavaltasz kisebbre. Diginel az ugyintezest es supportot nezve nem sok jobb ceget tudnek mondani. En tokeletesen elegedett vagyok veluk. Ha van hiba azt nagyon hamar javitjak.

    szabí: 1043nd nekem van egy a szekrenyben. Ha nem akarsz 5GHz savot magadnak es eleg a sima router funkcio es hdd/printer megosztas akkor szerintem nem rossz valasztas. Ha plusz dolgokat akarsz ugyeskedni vele akkor memoria meret miatt korlatokba utkozhetsz. A garanciaja is egesz jo ugy emlekszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák