Új hozzászólás Aktív témák

  • bR3Zo

    csendes tag

    Hy all. Lenne 1 kis próblémám (remélem tudtok segíteni). Székesfehérváron lakom Panelban és nekem is lanos digis netem van. 1 hónapja lakom itt nagybratyómnál és eddig semmi bajom nem volt vele, míg 2 hete voltak a digisek a szomszédban is kötni a netet. 2 hete egyfolytában (naponta többször, minidg más idöközönként) szétkapcsol, majd amennyire beállítottam (5 mp) újtakapcsol a net:S. de csak azóta mióta voltak kint. Már hívtam az ügyf. szolgálatot nem 1x. 1x egy csaj vette fel és mondtam h mi a bajom, erre aszongya h miután bejeltkezek nagyon nagy az adatforgalmam. Hát nem akartam mondani neki h akkor mindek szolgáltattok 10 mbitet? most ezzel a nettel nem fogok levelezgetni. megy a torrent 1000-el. de mondom csak azóta baszakszik mióa voltak a szomszédban is. nem lehet az h valamit elkötöttek ott? Me ahogy elnéztem csak napközben csinálja. jah... és ha mondjuk 99szer újra csatlakozik, azután már nem enged... le kell tiltanom a hálókarit majd vissza, és így feltok megint menni. Valakinek vmi ötlete?
    ui.: Remélem érthetően mondtam:D

Új hozzászólás Aktív témák