Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    őstag

    Na, nálam megoldódott talán a net gond (szintén Szeged).
    Tegnap beszéltem az üf szolgálattal, jött a szokásos, biztos a saját router a rossz, na persze. Széthúztam, visszaraktam router módba a digis eszközt (ZTE F660). Természetesen ugyanolyan rossz volt, ma ismét hívtam őket. A lenti programot használtam én is, de ők csak a digi.hu-n lévő speedtestet fogadják el. Na hála az égnek sikerült ilyen hibát félig elkapni vele, 200 körül mért letöltést ami a garantált alatt van uh kiküldenek szerelőt meg a mailben átdobtam a képernyőképet. Nekem csak net van bekötve, nincs tv és telefon sem. A szerelő lement (társasház) a lépcsőházban az osztóhoz méregetni, majd feljött hogy ezek a kábeltv szűrők amiket kiraktak elég vackok, nagyon sok gondot okoztak, kicserélte. Elvileg nem okoz gondot a nethez használt optikai jelnek, de a minőségén ront/hat... és ebből jöhet a net gond. Na de a lényeg, azóta jónak tűnik, de most visszakötöttem a saját routerem így is minden frankó.
    Az is érdekes, hogy a program se törte meg utána már a sorokat olyan gyakran, 1-1 mérés jóval tovább "tarott", egybefüggött. Gondolom paraméter egyik se nagyon változott mérés közbe azért nem.

    előtte:

    utána:

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák