Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz Raga #49844 üzenetére

    Nincs változás. Őszintén szólva nem is lehet tudni, hogy mikor lesz. Némi belső infoból megtudtam, hogy (bár nem 100%) azokon a helyeken nincsenek az új csatornák, ahol kábeles net van, docs2 és docs3. Állítólag sávszélesség probléma okozza az új csatornák hiányát. De abban nem vagyok biztos, hogy a forrásom nem esetleg kamuzik (mert ő sem mondhat többet).
    Ennek némileg ellent mond az a tény, hogy viszont nem rég az Epic Dramat simán betették.
    Szóval semmi sem biztos, ma ennyit tudtam meg. Ez nem jelent semmit, csak azt, hogy valami akadályozza a csatornák berakását.
    Hozzáteszem, ha már így országosan kiment hírben, hogy 3 új csatorna, illetve egy új, 2 HD, akkor legalább kiadhatnának valami közlemény félét, hogy most akkor vannak, vagy nincsenek a csatik és ahol nincsenek, ott miért nincsenek vagy legalább, hogy nyugi, lesznek csak idő kérdése... Vagy valami hasonlót, bármit. Mert a nem tudom, meg, hogy "lenni kellene", de nincs és nem tudják miért (idézet az ügyfélszolgálattól), ez így kevés, mikor már a facebook oldalukon is bejelentették, hogy vannak új csatornák.

Új hozzászólás Aktív témák