Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz Orlin #8557 üzenetére

    Én pont most nézek neten spanyol kupát, elég jó a minőség, kell egy sopcast progi meg egy olyan stream :) Hát, én is nagyon sportos vagyok, de szerintem marad a net, anyum hagy nézze a TLC-t :) meg egyébként is vesznek ki csatikat és ugyanannyit fizetünk. Tudom, tettek be helyettük, de így is többet vettek ki, szóval... én meg neten el leszek valahogy, várjuk, hogy a Digi csődbe menjen és hogy más adja a meccseket vagy a Digisport más szolgáltatónál ;]

    Ja, elég szarul dobták fel T-re a dolgokat...én mindig kinyomtattam anyuméknak is, hogy lássák ezen meg ezen milyen csatik vannak és összehasonlítottam nekik. Eddig megvolt minden csatink, most is meg lesz, csak digisportok fognak hiányozni.

    Amúgy az még a kemény, hogy 3-4 településsel tőlünk feljebb simán fogható a digisport1-2 digitális kábelen és nem a diginél... :((( Erre már régebben is panaszkodtam mindig.

    Nagyon hiányzik azért egy ESPN vagy Sky Sports, vagy Fox Sports...persze ezek elérhetőek astra-ra néző antennával és jó is lenne, csak kéne hozzá valami kártya. Valahol anno láttam, de nemtom már hol. Egy évre lett volna 50 ezer forint a kártya és Premier Liga, BL, EL élőben kb., angolul.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák