Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya1234

    csendes tag

    válasz Rick55 #7343 üzenetére

    Osztom a véleményed. Teljesen igazad van Rick55.
    A sok hülyeségével teleszemeteli a fórumot.
    Én csak egy alternatívát szerettem volna kérdezni Rick4 től, hogy a focikedvelő
    nézőknek ár-érték arányában mi lenne a kedvező megoldás.
    Erre ő mindenről beszélt csak amit kérdeztem arra nem.
    Visszaolvastam több oldalt, (mindent tud mindenkit ki akar oktatni).
    Nem kívánok többet foglalkozni a témával, nem ezért jöttem ide.
    Úgy látom hogy már másoknak sem tetszik a dumája, de őt ez nem
    érdekli.
    Rick4 neve ezentúl Okostóni

  • Rick4

    félisten

    válasz Rick55 #7343 üzenetére

    Még mindig csak folytatod az offolást, hiába írtam le, hogy akármit is gondolsz rólam, ha leírod, azzal egyrészt az alapelveket sérted, másrészt offolsz. Nem velem kell foglalkozni, hanem azzal amit írtam. Sajnos azt még nem írtad le, hogy nem, nincsen igazam, mégpedig ezért és ezért. Ha elmúltál legalább 10 éves, és tudsz írni- olvasni, akkor tegyél be mérési eredményeket, védd meg az igazadat, (mint ahogy én azt megtettem) hogy állításod szerint igenis a digi 2x nagyobb bitrátával, és 3x nagyobb jelszinttel sugároz mint a konkurencia, és ráadásul fele annyiért adja a szolgáltatását, de ne játszd itt a sértődött hülyegyereket. Nekem nagyon megfelel az, ha a topic témájában valós tényekről kezdesz el beszélni, csak az a baj, hogy a minimax fórumon nem tanulhattál senkitől érveléstechnikát, zsigerből nálad ilyenek eleve nem jönnek, hát mi marad, belém kötni, és a stílusomat fikázni. Na ez a messzemenően szánalmas hozzáállás. Bemutattad ezt már elsőre is, lehetőséged volt fejlődni pár hónap alatt, mégse tetted. Ott folytatod, ahol abbahagytad, a saját állításaidat csak hajtogatod, természetesen érvek, tények nélkül, mintha a 100x elismételt mondandó már ténnyé válna. Holott csak egy kis gyengécske véleményecske. Aztán aki meg ezek mellé odaáll, hát az szintén magát minősíti... Nem baj, gyerekek, égessétek csak magatokat.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák