Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Zotya1234 #7334 üzenetére

    Nem érted amit írok. Még egyszer leírom: Akinek lapostévéje van, annak nincsen havi 5-6 ezre hogy netalántán HD csatonákat nézzem rajta, még ha csak néhányat is? Mint mondtam, ez kissé disszonáns. Mi ezen a kiragadott mondatrész? Egy lapostévé nem 5ezres, az átlagár legyen 100 rugó. Akinek erre volt pénze, annak nincsen rendes minőségű jelforrásra? Érdemes lenne, én viccen kívül nem tudom elképzelni. Plusz azt se értem, a részletre házvásárlókat minek kevered bele, de legyen ez a te bajod..

    Nézd a múltkor én belinkeltem ide a két képet, ami a digi és a upc egy egy csatornáját illetve a logóját mutatta, láthattad ha olvasod rendszeresen, semmiféle magyarázatra nem szorult hogy melyik melyik, és melyik a jobb.. Ha kéred, újra lefényképezem, bámulatos, hogy még mindig megvan ugyanaz a különbség. Konkrétan ha még mindig nem értenéd, leírom neked mi a problémám a digivel. Adott egy halom csatorna mondjuk közepes minőségben. Ha elő akarsz HD csatikra fizetni, nem tudsz, ha lapostévén akarod nézni, egy halom maszatot látsz. Erre tudok konkrét időpontban konkrét csatornáról értéket mondani, vagy akár egy egész TP-ről mpeg2 multistream adatfolyam bitrátát is mutatni ha kell.
    És mit keresek itt? Próbálom figyelemmel kísérni a műholdas digi fejlődését, legyen az csatornaválaszték, jelerősség, képminőség, ahogy azt az utóbbi pár évben is tettem.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák