Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz Rick4 #6908 üzenetére

    Most már nem variálok,egy év alá lett írva,az upc az nem is tudom miért nem volt a látószögemben,hiszen náluk kezdtem anno,és nem is volt velük bajom csak ugye az árak miatt váltottam digire.A csatornakiosztás a T-nél amúgy elmegy,az a 7-8 csatorna ami érdekel az meg van itt is,(ha jól emlékszem éppen te feszegetted,hogy hiába van 4-5 discovery,ha csak az ismétlések mennek).Egyedül csak a horgászcsatornát hiányolom,képesek voltak külön csomagban egyedül feltálalni,hogy száradna le a kezük :D !
    Viszont mint írtam is az epg az nagyon tetszik,a diginél valami bűn rossz volt.
    És a jövő tényleg az lesz számomra,hogy a kártyákat a készülékekkel összezárogatós szolgáltatókat hanyagolni fogom,mert én úgy gondolom,hogy ők alapjából műsort,adókat szolgáltatnak,arra fizetek elő,csatornacsomagokra.Ne ők döntsék már el,hogy nekem milyen igényeim vannak ezen csatornák megjelenítése terén,milyen paraméterű beltéri egységre van szükségem.
    Ma vittem vissza a digihez a cuccokat,kártyák,stb,szerettem volna megjegyezni nekik,hogy miért váltottam ennyi év után.Rendesek voltak,de nem érdeklődtek,pedig szivesen elmondtam volna nekik,hogy ha javítanának az sd adások minőségén,legalább egy hangyafasznyit,akkor nem léptem volna le! :N

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák