Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz Rick4 #6906 üzenetére

    Gondoltam,hogy nem úszom meg :D .
    Megvizslattam a HDMI-s sagemet,az se nagy szám.
    Mint mondtam abszolúte minimális funkciókkal rendelkezik a beltéri,de mondjuk már megszokom,de a digis humax akkor is jobb (például ,műholdválasztás,free csatornák stb...)
    Ja és ami engem konkrétan zavar,hogy nincs kikapcsolás állítási funkció.
    Mert mondjuk aki megszokta,hogy tv nézés közben alszik el,annak kibaszottul nem tetszik,,hogy reggelig nyomja a beltéri a műsort.Szerintem nem véletlenül rendelkeznek az általam használt eddigi tv-k,és beltérik is ezzel a funkcióval.NEKEM ez igenis fontos funkció.
    És okés,hogy van rajta koaxos spdif,de azért,már a 8 ezer ft-os kínai dvd lejátszón is ott figyel az optikai kimenet.
    És amúgy is rohadt lassan bootol be stb,stb ,de mint mondtam megszokom biztos.
    Pont te kérdezel ilyeneket,aki fullos beltérikkel nyomod :U ?
    Megjegyzem maguk a szerelők is beismerik,hogy átálltak egyfajta "minimál" programra,és az a marketing rizsa ,hogy nincs is igény a hdmi-s funkciókra,(hagggyá má!!!)!!!
    Az meg,hogy nem kértem hdmi csatit,akkor meg mi van, :U ,azért nem kértem mert pár hónapja még ALAPBÓL azzal kötöttek mezei családi csomagot,és arra számítottam,hogy azt hoznak.
    Nehogy már még én kérjek bocsánatot,mert beindult a szekér,és most már bele lehet szarni a minőségi összetevőkbe,és jó lesz a gagyi is a népnek.
    Amúgy már kezdek vele megbarátkozni,(ez van),valószínűleg minden váltáskor vannak fenntartásaim ,mert annak idején amikor upc-ről digire váltottam,akkor is voltak nyűgjeim,minden szolgáltató más,ennyi.
    Különben is nem lehet,hogy csak a kártyát veszem,én meg majd választok beltérit,miért kell egy a szolgáltatást összezárni a technikai eszközökkel egyáltalán?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák