Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz Csabee. #6886 üzenetére

    hello !
    Szerintem tök mindegy hol nézed,valószínűleg ugyanazt kapod az ország bármely pontján (bár lefedettségi térképet nem néztem).
    Én nem javasolnám,bár ez szigorúan magánvélemény,mindenkinek más az igénye a minőség terén,sokak szerint tök jó,kb.nagyanyámnak is.Én egy kissé ferde szemmel nézem LCD-n,bár már nem sokáig mivel elpostáztam a búcsúlevelemet a héten a digihez.Amúgy jó pár éve digis vagyok, a viharfelhőket meg letojtam mivel 120-as régi astrás tükrömet azonnal visszatettem mikor kezdett szarakodni,azóta okés.
    Tehát végül is az évek alatt velem végig korrektek voltak,mind az ügyfélszolgálat,mind a szerelő mikor beadta a kulcsot a társbeltérim.
    Ennyi,de ha olvasgatsz találsz érveket pro és kontra is.
    üdv..
    (végül is mindíg benézek a fórumba,bár mostanság nem nagyon történik semmi,akinek megfelel az nézi ,akinek nem,az meg dobbantott :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

  • Lacpac

    őstag

    válasz Csabee. #6886 üzenetére

    Szerintem ha van otthon egy jobb beltérid (lan-on, vagy rs232-ön keresztül megosztásra alkalmas), akkor szerezz egy C sort, majd próbáld ki a Digit, és a UPC-t, majd dönthetsz. Ugyanazon a holdon vannak.

    Ha nincs, akkor a legköltségkímélőbb:
    Nokia dbox2 Képek Megfelelő soft-al tudja ugyanazt mint a dm500s, kicsit lassabban, de sokkal szebb képminőséggel.
    Rumisnál (nem könnyű találni, de megéri) 3-4 ezerért lehet venni, debugba kell rakni (megfelelő fórumon segítenek, nem egyszerű, nekem az első 8 órát vett igénybe, és ezzel az élmezőnybe tartozok, ahogy olvasgattam átlag 3 nap, a következő 20 perc volt), egy enigmát rátolni, (kész image-k fellelhetők a megfelelő fórumon) Netre kötni, hálózatot beállítani, (kapott) c sort megfelelő helyre beírni, és már látható is a különbség a két szolgáltató között, egyik jobb képminőség, másik jobb csatornakínálat. Ha UPC mellett döntesz, akkor egy beépíthető kártyafogadóval (készen vehető 4500ft-ért), már használhatod is a UPC-s kártyát a dbox-al. Ha a Digi mellett, akkor el lehet passzolni a gépet 12-15 ezerért, mert nem megy a Digi kártyája más géppel, csak a hozzá adottal.

    Sagemet, és Philipset olcsóbban tudsz venni, enigmával 8000, de nem stabil szinte egyik sem. 1-2 naponta fagy, és ez a jobbik eset. Amelyikkel nincs gond, azzal lesz :)

    Ha a minőség sokat nyom latba, akkor a T, ők sugároznak a legjobb minőségben. Akkor nincs is szükséged a dboxra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák