Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz SEFAN84 #6420 üzenetére

    Senki nem mondta,tapasztalat,de mondjuk én egy konkrét beltériről beszéltem a t-sat dolgában ami gagyi szinten mozog minőség terén,azt mondanám sima crt-n is nagyon necces,amit én is furcsálok mert egész más véleményeket olvastam a T-ről.De ez van maga a szerelő is azt mondta,hogy okádék,akkor szerinted? Ez is minősít egy céget,hogy egy minőségi adást képes elcseszni egy trágya beltérivel,de ez legyen az ő dolguk.Konkrét tipust nem tudok ,és nem is érdekel,fateréknál van és kibaszott lassú a csativáltása is,bezony ám!Ja és a digi epg-je mostanában egész elfogadható.Meg mint voltam már bátor egyszer régebben említeni,én kibaszottul respektálom hogy annó megjelent a digi a piacon,mert az upc már nem tudta,hogy mennyit kérjen a mainál lényegesen silányabb választékért annak idején,és ez tény.Persze most már bővebb a piac lehet választani,és ez mindenképp jó hír,tehát szvsz teljesen fölösleges ezen vitázni ;) ,tisztában vagyok a digi hiányosságaival én is :D (pl,arra jól emlékszem ,hogy az upc hangja nagyságrendekkel minőségibb volt)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák