Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pojakcs #6378 üzenetére

    Jó, nézheted így is, hogy lételemed a vita. Az, hogy Te egy csövön keresztül nézed a világot, még nem jelenti azt, hogy a világ úgy néz ki, ahogy a csövön keresztül látod...
    Én meg inkább azt mondom, nem értem amit leírsz, és visszakérdezek.. Szerinted melyiknek nagyobb a valószínűsége egy visszakérdezésnél? Vitázni akarok, vagy nem értek valamit? (főleg, hogy leírom, nem értem..) Csak én gondolom azt, hogy ha állítok valamit, arra létezik rajtam kívül legalább egy hivatalos forrás, mint mások által elfogadható dolog? Csak én gondolom, ha visszakérdeznek, meg tudom magyarázni mások által is érthető módon, hogy mire gondoltam?
    Azt mondod, 2+2=5, erre visszakérdezek, hogy ez hogy jött ki, mire Te azt állítod, hogy vitázni akarok. :DDD Nem sántít ez egy kicsit?? Nem hinném, hogy ezt csak én látom így.
    Na, mindegy, akkor maradjunk annyiban, hogy a leírt mondataidat nem akarod, vagy nem tudod megmagyarázni, ha neked attól jobb lesz, csináld így.... Konkrétan én ebből az állapotomból kb 30 éve kinőttem, ha csinálok valamit, és megkérdezik miért csinálom, isten bizony, hülyén érezném magam, ha csak annyira futná, nem tudom, meg verném magam a földhöz, hogy nem akarom... De mint mondtad is, nem vagyunk egyformák.. További jó fórumozást ezen a szinten, akkor innentől az általad leírtakat ezen elv alapján ( a szerző által nem megmagyarázható, bárhogy értelmezhető) fogom kezelni. :R

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák