Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolforg

    tag

    válasz Rick4 #2264 üzenetére

    Legyen egy mellette nálam nem fagy,nincs gondom vele maximálisan meg vagyok elégedve.
    Humax beltérik vannak.Megjegyzem azért a Huyndai beltérikkel lehetnek gyakori problémák
    legalábbis a hozzászólásokból ezt látom,de ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom :)

  • denespapa

    tag

    válasz Rick4 #2264 üzenetére

    A világért nem akarlak megsérteni, de ennek a topiknak nem az a neve, hogy:
    ''Digi Tv az új műholdas szolgáltató''???
    Ha így van ahogy leírtad, akkor Te csak ócsárolni jársz ebbe a topikba a Digi-t?...Meg 2 kézzel osztani az észt itt azoknak akik a Digi-vel szeretnék megoldani a Tv-s szükségleteiket? Ha pedig valaki meg meri kérdőjelezni a véleményed helyességét, akkor lehurrogod... Már bocs, de mindezt olyan önteltséggel teszed, mintha legalábbis ebből doktoráltál volna... Hogy azt, ami helyes - ne vitassam el Tőled- természetesen vannak jó, és ésszerű vélemények a hozzászólásaidban, de ugyanígy előfordulnak tárgyi és szakmai melléfogások is, tehát nem kell itt lehurrogni senkit azért mert megkérdőjelezi az igazadat. Mint fórum admin, a saját fórumunkon is tapasztalom hogy a különböző vélemények is jól megférnek egymás mellett (erről szól egy fórum), egymás cikizése nélkül is... És hogy elejét vegyem a hozzáértésem megkérdőjelezését célzó (legtöbbször cinikus) kérdéseknek: én kifejezetten ezt tanultam, ma is gyakorlom, és a Digi alkalmazásában állok. Ezzel viszont nem kérkedni akarok, csupán megkímélni Téged egy felesleges szócsatától... én eddig is figyeltem a megszólalásaidat de nem reagáltam. Ez a ''mindenható'' stílus volt ami miatt most szóvátettem.
    Abszolute nem akartalak megbántani, csupán annyit kérek gondold végig egy kicsit azokat amiket leírtam...
    :F

    ...mert van ami osztva is szaporodik - a tudás...

Új hozzászólás Aktív témák