Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz raczandris #2026 üzenetére

    Hali!
    Ez egy érdekes történet: felhívom Digi-t másodszorra, mikor már biztos voltam benne, hogy beltéri hiba. Megadják az Orczy út 21-es telefonszámot. MOndja az ürge, hogy ő bezony csak hétfőn lesz bent legközelebb, de hívjam fel a szerelőjét, és ő még ma kivisz nekem egyet. Csak az a gond, hogy én nem akartam a kiszállásért valami 3 rongyot fizetni. Erre mondta az ürge, hogyha tudok valahol taliznia szerelőjével, akkor úgy ingyen van. Felhívom szerelőt, hogy hogynem autóval tőlem 10 percre szerelt, úgyhogy leugrottam és elintéztük a dolgot, de ez mázli volt, mert amúgy a 22. kerületben lakik, ahová biztosan nem megyek el.

    A vicc az, hogy ők a budapesti és térségi központ, tehát ha bárki másnak tegnap bekotlik a beltérije, akkor hétfőig biztosan csak pénzért juthat cserekészülékhez. Ez azért minimum problémás szerintem.

    Igen, a szelet bírja, bár még olyan igazi antenna kifordítós vihar nem volt, ezek augusztusban szoktak jönni :) majd meglátjuk.

    A vicc az, hogy a Digi-s nek világosan memgondtam, hogy ne adjon le szerelésre hibajegyet, mert én is vissza tudom állítani az antennát, utána megy egyértelmű beltéri hiba volt, tehát.. Na mind1.

    A probléma megoldva, ez a lényeg.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák