Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    Sziasztok! Olvastam itt, hogy egy-két csatorna elmegy a digin [is]. Viszont nekünk upc direct van, és tegnap csíkos volt a kép, máskor jobb, de néha rosszabb, vagy kicsit azért mákos. Régebben ilyen nem volt, viszont a műholdváltás óta... De nem csak nálunk vannak ilyen minőségbeli problémák. Valamint gyakran elmegy az rtl és a tv6. Csak egy fekete képet ad be...Tudom, hogy ez digis fórum, csak gondoltam megosztom és akkor a digi se lehet olyan szörnyű egyesek elmondása ellenére. Én ahol eddig láttam digit, jó minőségűnek tűnt, néha jobb, mint a mi jelenlegi előfizetésünk a upc-nél. Arról nem is beszélve, hogy két filmbox csatornával szerencsétlenkednek[felrakják,leveszik], nem írják ki, hogy mi megy ezeken, sőt a kis discovery-ken dánul vagy valami északi nyelven van kiírva a műsor...Ezen kívül még 2 zenecsatornán is elsötétült nálam a kép, de a másik beltérin megy azokon is az adás.... Igaz ezek szabadon fogható zenecsatornák, mégis benne van a csatornakiosztásban és másnál meg be is jön. Még ezen kívül egy szabadon fogható román zenecsatorna se jön be nálam, de a másik szobában és máshol igen. Ez már tényleg teljesen szabadon fogható, de mégis bosszantó a dolog. Lehet az is, hogy a beltérimmel van gond, de másnál is jelentkeznek hasonló problémák.
    Még most is azon jár az agyam, hogy érdemes lenne-e digire váltani. Igaz, egy pár csatornával kevesebb lenne a jelenlegihez képest, de szerintem a fontosak benne vannak. Itt már a minőség a kérdés...ja és ugye a digisport is a digi mellett szól, mert szerintem nem fog felkerülni a két másik szolgáltatóhoz ez a csatorna.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák